Sportingbet

sportingbet-logo

Sázková kancelář Sportingbet vznikla v roce 1998 a od této doby se společnost pouze rozrůstá. Za několik let existence skoupila několik sázkových kanceláří, které začlenila do svých struktur. Mezi největší sázkové kanceláře, které Sportingbet koupila patří australská společnost Centrebet. Sportingbet vlastní několik licencí na základě kterých působí v různých státech. Sázková kancelář Sportingbet je jedna z vedoucích sázkových kanceláří a její obrat dosáhl v roce 2010 více než 1,5 miliardy GBP.

Sázková kancelář Sportingbet nabízí širokou paletu sportů, ale jako u většiny sázkových kanceláří největší nabídku tvoří sázky na fotbalové zápasy. Na nejlepší evropské ligy je nabídka sázek opravdu velmi široká. Sázet můžete na více/méně (včetně poločasu) v různých alternativách (1,5; 2,5; 3,5 nebo 4,5), celkový a přesný počet gólů, více/méně pro konkrétní tým, přesné skóre (včetně poločasu), dvojité šance, kdo bude vítěz v konkrétních minutách, zda skórují obě mužstva nebo jen jedno, jak bude vstřelen další gól a také je možné vybrat konkrétního střelce.

Sázková kancelář Sportingbet se zaměřuje na hokej (včetně evropského), kde můžete sázet na čas prvního gólu (před a po 9 minutě), sudý nebo lichý počet gólů, více/méně, evropské nebo asijské handicapy. Sportingbet nabízí v NHL (pouze v NHL) sázky po kterých vám vrátí vklad pokud se nerozhodne v regulérní hrací době (60 minut).

Bohaté možnosti sázek poskytuje Sportingbet v tenisových zápasech. Kromě přesného výsledku na sety, vítěze 1. setu, více/méně (na gemy) můžete sázet i na přesné skóre prvního setu, vítěze druhého setu nebo přesný počet odehraných setů. V kurzové nabídce jsou dostupné i další zajímavé sázky.

Live sázení

Sportingbet nabízí při live sázkách velmi širokou nabídku sportů. K dispozici jsou live sázky na hokej, tenis, fotbal, euro basketbal, americký basketbal, házenú, volejbal, kriket, snooker nebo pool. Pro fanoušky dostihových sázek jsou v Sportingbet také připraveny live sázky. Při live sázení můžete využít funkci Rychlá sázka, která vám umožní podávat live sázky jednoduše a rychle na jedno kliknutí.

Živé přenosy na Sportingbet.com

V Sportingbet si můžete prohlédnout živé přenosy z koňských dostihů, evropského basketbalu, fotbalu, tenisu nebo i sportů jako snooker a pool.

Sázení v Sportingbet přes mobil

V případě, že chcete v sázkové kanceláří Sportingbet sázet přes mobilní telefon jednoduše užití zadejte do prohlížeče sportingbet.cz a automaticky vás přesměruje na mobilní verzi. Kromě mobilní verze je k dispozici i aplikace ke stažení v APP store (iPhone, iPad).

Vklady a výběry

Vklad peněz do Sportingbet

Minimální vklad je stanoven na 300 Kč při každé platební metodě a vše je bez poplatků. V Sportingbet jsou dostupné různé platební metody jako Skrill (Moneybookers), VISA, MasterCard, NETeller, Paysafecard, Ukash nebo bankovní převod. Sázková kancelář Sportingbet má bankovní účet i v České republice. V nabídce je i platební metoda AGMO, která umožňuje vkládat peníze přes tzv. rychlé bankovní převody (ePlatby). AGMO má však v nabídce pouze 4 české banky (GE Money Bank, Sberbank, KB, Raiffeisen Bank).