Bwin

bwin-logo-black

Reklamu na společnost Bwin viděl už asi každý z nás. Sázková kancelář Bwin je jedna z nejstarších a nejnavštěvovanějších online sázkových kanceláří vůbec. V roce 2011 upevnila své postavení na trhu fúzí se společnosti Party Gaming, která je jednou z vedoucích společnosti v oblasti pokeru a kasin. Společnost party.bwin dnes operuje na základě licence, kterou získala na Gibraltaru. V některých regulovaných státech jako je Francie nebo Itálie má Bwin (party.bwin) zakoupené i licence.

Kurzová nabídka Bwin

Kurzová nabídka sázkové kanceláře Bwin je jedna z nejpestřejších jak není největší na trhu. Většina hráčů sázi fotbalové zápasy a pro ně má Bwin připravenou evropskou formu handicapu (s remízou), sázky bez remízy (DNB), počet gólů ve více alternativách, kolik gólů padne v prvním a druhém poločase, který tým výhra oba poločasy, poločas/konečný výsledek, přesné skóre, střelce gólů a mnoho jiného.

Evropský hokej je v kurzové nabídce Bwin kompletně zastoupen a k dispozici jsou i nižší soutěže. Na evropské hokejové utkání můžete v Bwin sázet na přesný výsledek zápasu, kdo vyhraje první třetinu, kdo vyhraje zápas (včetně prodloužení a samostatných nájezdů) nebo asijské handicapy.

V Bwin jsou velmi oblíbené sázky na tenis a také basketbal. V kurzové nabídce najdete i kompletní pokrytí amerických sportů včetně nižších soutěží. V baseballu sázkovou kancelář Bwin nevypisuje nadhazovače (sázková kancelář Bet365 je vypisuje).

Live sázení

Bwin je předurčen na live sázky. V kurzové nabídce najdete live sázky na hokej, fotbal, basketbal, volejbal, stolní tenis, vodní pólo, tenis, lyžování nebo házenou. Sázková kancelář Bwin při live sázení vypisuje nejrůznější sázky a mnohdy vysílají i živé přenosy k různým událostem. Prostředí live sázení má Bwin na vysoké úrovni. Po přepnutí do Multi-náhledu můžete tipovat na několik live událostí najednou bez nutnosti proklikávat mezi nimi. Po aktivování funkce 1-Click můžete uzavírat live sázky jedním kliknutím za předem nastavenou hodnotu sázky.

Živé přenosy na Bwin.com

Živé přenosy v Bwin jsou na tenis, basketbal, fotbal, vodní pólo, házenou, stolní tenis hokej, badminton, padel, plážový volejbal, snooker, squash, futsal a různé jiné sporty. Bwin nabízí z fotbalu přímé přenosy na španělskou, německou soutěž, kvalifikaci ME a další různé ligy. Z hokeje jsou to hlavně živé přenosy z KHL. Pokud chcete sledovat živé přenosy, tak musíte mít na svém hráčském účtu alespoň minimální zůstatek.

Sázení v Bwin přes mobil

Pro majitele zařízení s OS Android a iOS (iPhone, iPad) je připravena mobilní sázková aplikace ke stažení. Pro mobilní sázení má Bwin mobilní verzi stránky (m.bwin.com), která je k dispozici pro všechny mobilní telefony i smartphony.

Vklady a výběry

Vklad peněz do Bwin

Sázková kancelář Bwin nabízí široké spektrum vkladů, ale kreditní karty VISA, VISA Electron, MasterCard a jsou zpoplatněny 2%. Tuzemský bankovní převod, Paysafecard, elektronické peněženky Skrill (Moneybookers) a NETeller jsou bez poplatku. V nabídce platebních možností nechybí Western Union. Minimální vklad je 300 Kč.

 

Bwin registrace – bonus 100%!