Bet-at-home

BAH-logo-2

Bet-at-home je původem rakouská sázková kancelář, která v roce 1999 začala poskytovat online sázení. Od této doby si vybudovala vynikající pozici a jméno na evropském trhu. Bet-at-home vsadila hlavně na vynikající marketing a různé soutěže jako např. BET CUP, kde se hrálo o sportovní vůz Porsche 911. Od roku 2009 patří sázková kancelář Bet-at-home společnosti BetClic Everest Group, která je také majitelem společností Expekt, BetClic nebo Everest Poker. Zajímavostí je, že všechny společnosti fungují nezávisle na sobě včetně kurzů na jednotlivé fotbalové utkání. Svou činnost vykonává sázková kancelář Bet-at-home prostřednictvím licence udělené na Maltě. Registrací v Bet-at-home můžete každý den vyhrát 50 EUR.

Kurzová nabídka Bet-at-home

Bet-at-home má v kurzové nabídce zastoupenou většinu sportů. V levém menu najdete vypsány všechny sporty a po kliknutí na jednotlivé ligy budou přidávány na hlavní stránku pod sebe. V Bet-at-home nenajdete takové široké možnosti sázek jako v Bet365, ale sázející si zde určitě přijdou na své. Handicapy v Bet-at-home jsou klasické s možností remízy (tzv. evropský handicap). V hokeji je jedná zvláštnost, když při vypisování hendikepů se udává 0:2 a ne 0:1. Když je nějaká událost jako např. mistrovství světa ve fotbale, tak sázková kancelář Bet at home je mezi prvními, která vypíše kurzy. Zároveň je jedna z mála sázkových společností, která vypíše kurzy na všechny zápasy dopředu a můžete si tak natipovat na favority dopředu. Toto můžete využít např. i v systémových sázkách. Kromě systémových sázek nabízí sázková kancelář Bet-at-home i multi sázku, která je také zajímavá. Její pravidla si přečtěte na stránce Bet-at-home.com. V Betathome také nechybí možnost zvolení tutovky (tzv. banker).

Live sázení

Live sázky jsou součástí kurzové nabídky Bet-at-home. Nabídka live sázek se zaměřuje hlavně na fotbal, hokej, tenis, ale najdete zde live sázky i na volejbal nebo házenou. Po přepnutí do Kombinovaného náhledu můžete sázet na několik live událostí najednou bez nutnosti proklikávat mezi nimi.

Živé přenosy na Bet-at-home.com

Sázková kancelář Bet-at-home od začátku roku 2014 již nenabízí přímé přenosy ze sportovních zápasů.

Sázení v Bet-at-home přes mobil

Mobilní verze stránek sázkové kanceláře Bet-at-home (www.bet-at-home.com/mobile/) je dostupná pro operační systém iOS, Android, Windows Phone a BlackBerry.

Vklady a výběry

Vklad peněz do Bet-at-home

Vložit peníze na účet Bet-at-home můžete několika způsoby. Kreditní a debetní karty (VISA, VISA Electron nebo MasterCard) jsou zpoplatněny 2%. Skrill (Moneybookers), NETELLER, paysfaecard, Ukash jsou bez poplatků. WebMoney si účtuje 0,8% při každé transakci. Bankovní převod je možný do české banky UniCredit bank. V Bet-at-home můžete vkládat již od 250 Kč u všech platebních metod.

Bet-at-home registrace – bonus 2500,- Kč!