Unibet

logounibet2

Původem švédská sázková kancelář Unibet se začala výrazněji prosazovat v Evropě v roce 2000. Od svých začátků si sázková kancelář Unibet vede velmi dobře a časem se vypracovala mezi nejlepší sázkové kanceláře na trhu. Unibet vstoupil na trh v Itálii (Unibet.it), Francii (Unibet.fr) a také v Dánsku (Unibet.dk). Pro ostatní evropské trhy poskytuje své služby na základě licence vydané na Maltě, kde má zároveň i sídlo.

Kurzová nabídka Unibet

Kurzová nabídka v Unibet se zaměřuje hlavně na fotbalové zápasy. Na největší evropské ligy můžete v Unibet najít najít nejrůznější sázky jako DNB resp. SBR – sázky bez remízy, přesný výsledek, poločas/konečný výsledek, kdo vstřelí první gól, zda domácí nebo hostující tým skóruje (včetně vstřelení gólu v obou poločasech) nebo vstřelení gólu obou týmů.

Sázková kancelář Unibet při NHL vypisuje sázky na domácí hosté (60 minut). Pokud zápas skončí v řádné hrací době remízou, tak vám vrátí vklad. Sázky na počet branek v NHL Unibet vypisuje ve většině případů s možností 4,5 gólu a 5,5 gólu. Nechybí ani možnost uhodnutí přesného skóre nebo první třetiny. Ve švédské hokejové lize můžete sázet i kdo vstřelí gól v daném zápase. Při evropském hokeji sázková kancelář Unibet vypisuje kromě 1×2 i sázky na 12, ale na rozdíl od NHL se zápas počítá v rámci prodloužení.

Live sázení

Live sázky v Unibet jsou dostupné na volejbal, fotbal, házenou, tenis, kulečník, basketbal, kriket, florbal, bandy, squash nebo hokej. Z hokeje nabízí sázková kancelář Unibet hlavně NHL, ruskou a švédskou hokejovou ligu. Unibet poskytuje při live sázkách funkci „Cash in“, která umožňuje hráčům minimalizovat ztráty nebo zajistit zisk ještě před ukončením zápasu (jde o tzv. prodej tiketu).

Živé přenosy na Unibet.com

Unibet je jednou z mála sázkových kanceláří, která poskytuje live streaming z jednotlivých sportovních událostí. Jde hlavně o fotbalové, tenisové a basketbalové zápasy. V nabídce live streamů najdete kromě zmíněných i hokej, kulečník nebo volejbal. Při fotbale najdete v Unibet jako jediné sázkové kanceláře živé přenosy z italské nejvyšší fotbalové soutěže. Sportovní přenosy můžete živě sledovat i na mobilních zařízeních s OS Android, iOS a Windows Phone.

Sázení v Unibet přes mobil

Unibet poskytuje mobilní sázkovou aplikaci pro Android, iOS (iPhone, iPad) a také Windows Phone. K dispozici je i klasická mobilní verze stránek Unibet, na kterou vás přesměruje po zadání adresy unibet.com na vašem mobilním zařízení.

Vklady a výběry

Vklad peněz do Unibet

Na účet v Unibet můžete vložit peníze prostřednictvím kreditních karet (VISA, MasterCard), bankovním převodem nebo přes Paysafecard. Minimální vklad do Unibet je již od 130 Kč (eKonto) a od 250 Kč (kreditní karty). U Skrill a Neteller je to 450 Kč. Unibet zpoplatňuje při vkladu pouze kreditní karty ve výši 2,5%. Bankovní převod je možné provést i v tuzemských bankách a minimální limit není v tomto případě stanoven. Elektronické peněženky Skrill a Neteller nejsou k dispozici pro zákazníky z ČR a SR od začátku února 2014.

 

Unibet registrace – bonus 1.000 Kč!