Wallabies jsou přesvědčeni, že David Pocock je vhodný pro zápas ve Skotsku

Wallabies očekávají, že David Pocock bude mít k dispozici překonání otřesu, kterým čelí Skotsko tento víkend, zatímco zraněný házel James Hanson by mohl být zpět v příští týden.

Pocock poslal krátký šok přes australský tábor když byl vyloučen z sobotního vítězství nad Walesem s otřesem. Austrálie Bernard Foley fólie Wales ‚cíl učit staré psy nové triky | Paul Rees Přečtěte si více Výkonný 28letý hráč, který byl poprvé v kariéře na startu ve frontě proti Walesu, byl chápán jako zuřivý při tom, Cheika přiznává, že jeho hvězda dostala „postřik“ jeho postavení před zápasem. Wallabies se budou držet všech protokolů o hodnocení úrazů na hlavě, ale zůstávají přesvědčeni, že bude schopen seřadit do Murrayfieldu Sobotní druhá etapa jarní turné – a další překážka, která bude jasná, když vyhrál grand slam.

„Jsem přesvědčen, že se bude hrát,“ řekl v pondělí. p> Existovaly obavy, že Hansonův zájezd by mohl skončit poté, co minulý týden prodělal operaci na zlomenou čelist, což umožnilo Waratahovi mladému Tolu Latu čelit Walesu a tento rok se stalo 12. debutantkou Wallabies.

doufal, že Hanson, poté, co mu minulý týden vnesli čtyři talíře do obličeje, začnou trénovat příští týden s cílem být který je k dispozici pro střet s Anglií, který se konal 3. prosince, nebo potenciálně zásadní konflikt s Irskem před týdnem.

„[Hansonova] masivní [zduřená] čelist se začíná trochu zmenšovat den je stále menší a menší, „řekl Cheika.

“ Lékaři dali do příštích několika týdnů docela jasný obraz…Je zřejmé, že v tomto týdnu nebude v pořádku, a uvidíme, jak se s tím bude zabývat, a pak odtamtud učiníme nějaká rozhodnutí. „V ideálním případě bude s námi zůstat s námi týden. Budeme se podívat a uvidíme, jaký je jeho návrat, a jestli máme pocit, že je v posledních několika hrách možnost hrát, a odtamtud zavoláme. „