VIDEO Známý Tatar v noci hrál proti Chicagu: Co ho chytil, padlo!

DETROIT – Slovenský hokejista Tomáš Tatar skóroval dvakrát a přidal jednu pomoc vítězství Detroit Red Wings přes Chicagu Blackhawks 4: 2. Red Wings ukončil sérii vítězství v Chicagu v off-game hře, která se zastavila na čísle 8. V Detroitu Jimmy Howard poprvé představil od prosince. „Na začátku jsem se cítil trochu nervózně, ale dokázal jsem se uklidnit.“ Když jsem v poslední minutě první třetiny zachytil nějaké puky, cítil jsem se stále víc doma, „řekl Howard.Ačkoli on shromáždil od prvního výstřelu, on nakonec zaznamenal 24 úspěšných tahů a přinesl jeho tým k vítězství.

„Byl to pěkný a rychlý zápas, tito hráči jsou opravdu elitní,“ chválili svého trenéra Penguins Mike Sullivana. Kapitán Oilers McDavid skóroval v pravidelném čase, třetí tretí cíl přesunul hru na přesčas.Pittsburgh udělal v prvních dvaceti minutách vedení 2: 0, ve druhé třetině s prvním gólem Edmontonem Davidem Desharnaisem a poté vyrovnal McDavida. Pittsburgh brankár Marc-André Fleury zachytil 40 zápasů a zaznamenal 374. NHL kariéru. Do historického grafu Johna Vanbiesbrouck se přestěhoval na 15. místo. Roberto Luongo a Henrik Lundqvist jsou lepší než aktivní brankáři.