VIDEO Liverpool v Tottenhamu udeří černé série, Arsenal a United bez váhání

LONDÝN – V úvodním sobotním zápase 25. kola anglické fotbalové Premier League zvítězil Arsenal Londýn nad Hull City 2: 0. Brankový účet zápasu na Emirates Stadium otevřel v 34. minutě Alexis Sánchez, který využil zmatky v obraně hostí a zblízka poslal míč za záda brankáře Eldin Jakupovic.Defenzivní faul dává Sánchezovi odměněný pokutový kop ve třetí minutě vedení. United porazil Watfordu 2-0 a přesunul se na 5 v tabulce.místo o dva body před FC Liverpool, který má však večerní zápas s Tottnehamom Hotspur k dobru. O úvodní gól zápasu se postaral v 32. minutě po pěkné kombinační akci a přihrávce Anthonyho Martiala Juan Mata. Druhý přesný zásah domácích zaznamenal po hodině hry Martial, který zužitkoval přihrávku Zlatana Ibrahimovice as přehledem z hranice pětky poslal míč do sítě.