Nick Kyrgios ztrácí v ohnivém pětnásobném Wimbledonu vítězství nad Dustinem Brownem

Pětnásobné vítězství Nicka Kyrgia nad Dustinem Brownem trvalo jen dvě hodiny a pět minut, ale trvalo to ještě trochu déle, než se ztratil vůně, aby opustil dvůr No2. Wimbledon 2016: Dan Evans čelí Rogerovi Federerovi jako Serena Williamsová – žije! Přečtěte si více

Byl to další hrůzný představení od Kyrgia, který je v 21. roce trochu dlouhý v zubě pro děsivého děsivého.Byl mu udělen pokutu za to, že v prvním kole zvítězil proti Radekovi Štěpánekovi, když měl neobvyklé rozlišení, že byl varován před svým chováním ještě předtím, než začal zápas, a v pátek odpoledne obdržel od hlavního rozhodčího Jacka Garnera další porušení kódu. / p>

Ale když se po jeho utkání zvedl špatný jazyk, znělo to trochu méně než pokání. „Myslel jsem si, že moje chování je opravdu dobré po celý zápas – samozřejmě to šlo trochu z cesty na třetí,“ řekl.

„Zároveň jsem si myslel, že je v pořádku, abych byl upřímný. Dave to milovalo. Jsem si jistý, že hodně lidí na celém světě sledovalo ten zápas. To je to, co je sport.Je to zábava, že? „

Poté ztratil svou náladu s dvěma novináři, aby ho nadále tlačili. „Takže jste nikdy ve svém životě neoprávnil?“ Zeptal se. „Viděli jste Dustina, který se také potýkal s rozhodcem?Viděl jsi Dustina, který se s ním taky hádal, nebo jen já? „Byl to další neochvějný projev rozmazlené brašnosti od někoho, kdo by mohl být dostatečně oklamán, aby se považoval za“ charakter „. Kyrgios slíbil, že jeho zápas s „Dreddy“ Brown by byl „cirkus“, ale oni se smáli jen u jednoho z klaunů. Zatímco Brown bavil diváky s úžasnými výstřely, vyskakujícími, salty Borisem Beckerem a širokými úsměvy, dav se smál kvůli všem špatným důvodům u Kyrgia.

Bod vzplanutí přišel na začátek třetího setu, když hrál střelu poté, co míč dvakrát odrazil, a rozhodčí ho informoval, že to bylo „Ne nahoru“. Kyrgios křičel: „Jsem tak zběsilý.“ Pak řekl Garnerovi: „To je jen neuvěřitelné, kámo. Ne že to záleží, protože by měl snadnou míč.To je pro vás opravdu ohromné. „Krátce poté se objevilo varování před porušením kódu, když něco řekl poté, co upustil svůj podíl v druhé hře setu, a to znamená, že v těchto šampionátech obdrží druhou pokutu .

Byl podporován jeho přítelem Brownem, který řekl rozhodcovi, aby se „trochu soustředil“. Dodal: „Myslíte si, že je to normální, že se oba hráči stěžují?“ Řekl. „To, že to děláme pro zábavu?“

Jedná se o to, že Brownův jazyk neporušil rozhodčího.

Brown má hodnocení ATP 85 proti protihráči 19 ale je nebezpečným hráčem a hlavně na trávě. Přišel sem jako divoká karta, založená na jeho popularitě a jeho představení zde v loňském roce.Poté dorazil jako kvalifikátor a okamžitě dosáhl třetího kola a vyrazil semifinále No.5, Rafael Nadal. A v roce 2013, kdy byl opět kvalifikací, porazil šampióna Wimbledonu z roku 2002, australský Lleyton Hewitt.

Je jedním z nejzajímavějších postav na turné. Jeho otec je jamajský a jeho matka němčina. On také má britské prarodiče, pokud chcete podat nárok na tuto velmi zábavnou 6ft 5in maverick, který je rozostření zamotané nohy, paže a dredy.

Po mnoho let, když peníze byly těsné, on cestoval táborová dodávka a navlékal rakety jiných hráčů, aby se s nimi setkali.Mluvil o tom, že strávil hodiny strávenými v prádelně, protože si nemohl dovolit úklidy hotelů. Pokud byl jeho životní styl pro moderní profesionálního tenisového hráče neortodoxní, jeho hra je stejně excentrická. Hraje vysoké procento výstřelů, ale právě když si myslíte, že to přece dělá a stává se předvídatelným, vytáhne další. Sotva to pomohlo Kyrgiosově nenávistné náladě.

Také zasáhne míč tvrdě a plochě. To vede k velkému počtu velkolepých vítězů, ale je to také herní plán, který snižuje míru chyb; Přijal příliš mnoho levných bodů.

Tento zápas byl naplánován na 11:00 a skončil těsně před 19:00. Přesto byl hrací čas pozoruhodně krátká, protože oba hráči se zdáli být odhodlaní upravit nějakou představu o shromáždění.Body, hry a sady přišly v rychlém, vyměnitelném střelbě z někdy úchvatné mrtvice. Brown vyhrál první set na kravatu, ale jeho výkonnostní úrovně klesly ve druhé sérii, když udělal řadu neúnosné chyby, které umožnily Kyrgiosovi, aby porazil své poslouzení ve čtvrtém a šestém zápase. Konečně Brown dal předstíranou korunu nad výchozím bodem a ztratil set 6-1. Kyrgios se objevil spotřebovaný nespočetní představou nespravedlnosti ve třetím setu, který ztratil 6-2. Ve čtvrtém setu znovu objevil klid a jeho tenis a vyhrál 6-4. Rozhodovací sada byla připravena na 3-3, když se vrátil déšť.Brown byl okamžitě zlomený a Kyrgios sloužil pro zápas. Semeno č. 15, které se v roce 2014 dostalo do čtvrtfinále svého debutu v Wimbledonu jako divoká karta, je vzácný talent. naštěstí se na těchto trávních plochách projevuje okázalost.