Halák při návratu vychytal vítězství, trenér je na něj hrdý

BRATISLAVA. Před zápasem ho oficiální portál nhl. com zařadil k hráčům, jejichž třeba během víkendu sledovat. „Podceňovaný hráč na waiver listině,“ stálo při jeho jménu. “

Vypadal jako starý dobrý Halák, když jsme ho podepsali před dvěma lety.“ Dough Weight, trenér NY Islanders

“ samozřejmě, vítězství mě těší. Je skvělé být zpátky mezi klukama, dosáhli jsme Bet365 obrovsky cennou výhru, vydreli důležité dva body. Myslím, že jsme z naší strany odehráli dobrý zápas, zůstali jsme disciplinovaní až do samého konce, „pochvaloval si slovenský brankář.

Jednatřicetiletý Halák odchytal svůj první profiligový duel od 29. prosince 2016, mezitím působil na farmě v Bridgeportu.V nižší soutěži AHL předváděl fantastické Bet365 výkony, kterými si vyžádal opětovnou pozvánku do prvního týmu. Přečtěte si také: Přečtěte si také: Halák povolali z farmy: Těším se, pokusím se užít si to.

Unibet – Získej bonus právě teď

Islanders ho povolali zpátky ve čtvrtek, aby znovu zvýšil konkurenci v brankovišti. Halák při svém návratu nezklamal.

„Pokaždé, když vyhrajete zápas, jsou to vynikající pocity. Pro mě jsou po návratu do NHL ještě výjimečnější.Jsem šťastný, že jsem zpátky, „vyznal se pro zámořské média.

Hrdina loňského Světového poháru sklidil slova chvály i od svého trenéra Dough Weighta.“ Vypadal jako starý dobrý Halák, když jsme ho Bet365 podepsali před dvěma lety. Některé věci vylepšil, vypadal sebevědomě, agresivní a myslím si, že ostatní kluci čerpali z jeho energie.Jsem na něj hrdý, „vyjádřil se kouč newyorského týmu na adresu Halák.

Islanders se po druhém vítězství v sérii posunuli na osmé místo Východní konference před Boston Bruins. (Zdroj: SITA / AP) (zdroj: SITA / AP) (zdroj: SITA / AP)

Druhý slovenský brankář Peter Budaj při vítězství Tampy Bay na ledě Detroitu 2: 1 po prodloužení seděl pouze na lavičce náhradníků.

V dalším duelu Dallas rozdrtil doma San Jose 6: 1. v dresu Stars se zaskvěl Adam Cracknell hattrickem, svým prvním během Bet365 sedmi sezón v NHL.Anaheim si poradil s Winnipegem 3: 1, v sestavě hostí opět chyběl slovenský útočník Marko Daňo pro blíže nespecifikované zranění.

zdroj: www.cz-bonus.com/bet365