FOTOGRAFIE Hamšík má s Neapolem extra motivaci: Pokud triumf uspokojí tento sex!

BRATISLAVA – Na slovenského kapitána Marka Hamšíka (29) čeká s Neapolí v prestižní Lize mistrů mimořádně obtížný úkol. Ve čtvrtfinále se dostali na hvězdy, které obhájil obránce trofeje vedený Cristianem Ronaldem.Fotbalisté SSC však od dlouholeté fanynky a přitažlivé italské modelky Paoly Saulina (27) dostali velmi odvážný příslib, který by měl proti Madridskému Realu přinést extra motivaci navíc.

Itálie herečka, která je aktuálně na svém orál-sex Pompa (Pump) Tour po Itálii, slíbila provedení orálního sexu na každém hráči Neapole v případě, že SSC podaří triumfovat v Lize mistrů: „Pokud Neapol vyhraje Ligu mistrů, ráda bych orálně uspokojila celý tým“.

A nabídka platí i v případě triumfu v domácí soutěži: „Pokud vyhrajeme italskou ligu, na oslavu vítězství orálně uspokojím každého příznivce Neapole!“ Přitažlivá sexica věří, že těmito prohlášeními silně motivuje váš milovaný tým k velkému evropskému úspěchu. „Fotbal je můj život.Někdy si ze mě utahují, že ve svém životě mám pouze dvě oblíbené věci: fotbal a…, „ dodala.

Svůdná Saulina, která je věrnou fanynkou SSC před časem prohlásila: „Jsem celoživotní podporovatelkou Neapole, takže je skvělé vidět, že se jim aktuálně tak dobře daří.“ < / em> Nyní však na její milovaný tým čeká extrémně náročný protivník. Zdolat v dvojzápasu Real, který obhajuje zisk cenné trofeje, nebude vůbec jednoduché. Někdejší fotbalová televizní moderátorka Saulina přiznává, že má slabost na největší Madridskou hvězdu Cristiana Ronalda: < b> „Cristiano Ronaldo mě dostává, je úžasný.Je tak roztomilý a hezký. “ Klubová oddanost však pro ni znamená více: “ Zápas s mým Neapolí bude jediný případ, kdy ho nebudu podporovat – mrzí mě to Cris. „

Italská milovnice orálního sexu proslula příslibem provedení orálního sexu na 19 milionech šťastlivců, ale kráska od těchto čísla klesly poté, co si stěžovaly na bolesti čelistí.