Fotbal stojí společně pro Francii předtím, než Anglie vyhraje v závratné noci

Za běžných okolností to byl druh výsledku, kterého by Anglie chtěla odpočítat na velkém turnaji. Ty samozřejmě nejsou obyčejné okolnosti. Anglie hrála dobře, skóroval dva skvělé góly a Dele Alli vynikal při jeho prvním startu, ale stejně tak byl vždycky jasný smysl, který bychom zřejmě neměli číst příliš mnoho do toho vzhledem k tomu, co jejich oponenti vydrželi, protože se všechno změnilo minulý pátek večer. p>

Jsou mnohem dokonalejší stranou, než se ukázali ve svém prvním večeru v práci a pokud se Roy Hodgson pokouší získat přesné hodnocení svého týmu, nemusí být špatným nápadem, kdyby se dal další přátelský na Euro 2016.Facebook Twitter Pinterest Fanoušci Francie a Anglie se spojili, aby zpívali La Marseillaise Prozatím manažer Anglie může být přinejmenším povzbuzován výkonem Alliho, zatímco Wayne Rooney získal více mezinárodních gólů než Robin van Persie a stejné číslo , 51, jak Thierry Henry. Ale to bude vždycky těžké utkání. Ve sportovních podmínkách byla hrana zarovnána.

Francouští hráči možná nechtějí připustit, ale kdo by je mohl vinit, kdyby opravdu nechtěli být venku?Večer – jejich pouhá přítomnost – převzala formu kolektivního aktu vzdoru, spíše než fotbalového utkání, a ještě předtím, než se dostali na hřiště, nevyžadovali odborníka v oblasti těla, aby pochopil náladu. < Hugo Lloris stál v čele linky v tunelu a bylo těžké dokonce slyšet obtíže tohoto okamžiku. Nikdo neskřikoval ani nevycházel ze svých spoluhráčů způsobem, který by se normálně očekával. Ve skutečnosti nikdo vůbec neřekl. Dívali se dopředu a čekali na signál, že se chystá předčasná pocta. Potom se pohnuli vpřed v tichu, jeden po druhém. Vypadali naprosto rozbité. Futbal se v příštích dnech a týdnech vrátí k normálu, ale na jednu noc jen pocit, že to byla příležitost, která spíše než zásluha.Lloris by mohl být ospravedlněn, že to byl okamžik, když se mu podařilo kopnout přímo do Harryho Kana. Byla to podivná noc pro Alli a Eric Dier, aby vytvořili alianci All-Spurs v centru Anglie. v jiném smyslu byla to celá podivná noc. Alliho gól přicházel z broskvého výstřelu, stoupal a ponořil se do horního rohu, ale nic nezůstalo ve vzpomínce víc než to, že sdílený výklad La Marseillaise, nebo pohled na oblouk Wembley v dočasných barvách, s "Liberté, égalité, fraternité, "na straně stadionu.

Logistický personál FA byl mezi vynikajícími výkony noci. Dav? Byly to vše, co bylo třeba: úctyhodné, důstojné, sjednocené.Co se týče samotné hry, první polovina Mexika se proháněla kolem stadionu v polovině první poloviny. To je obvykle znamení, že fotbal nezachytává davovou představivost, ale ke konci tohoto období Anglie hrozila prakticky každým útokem. Bylo to Anglie dobře hrající? Nebo to bylo, že tým s kohouty na hrudi byli na autopilotě a stěží dělali základy, jako je sledování zpět a dostat se do tvaru? Všechno, co lze s jistotou říci, je to, že to byl nádherný výstřel ze společnosti Alli, a to nejen kvůli moci a přesnosti, ale také tomu, co předcházelo. Alliho nábor na Morgana Schneiderlina se zdálo být nezvyklé na zbytek večera.

Schneiderlin určitě nevěděl, ale Alli vyhrál míč čistě a rychle se postavil na nohy.Když se k němu vrátil z Rooneyho, dospívající dívka vykročila dopředu a nikdo zjevně neměl příliš rád, že by ho chytil, vrátil nohu a letěl z více než 25 yardů. Byl to odvážný pokus, brilantně popravený držet se v noci, když Alli hrál, jako by to naprosto neklidný příležitost nemohla projít kolem něj. Předčasná šance byla zlikvidována, když se na Kaneho průsmyku podíval, ale Schneiderlin se snažil dokázat, že jeho schopnost vyhrát míček je také evidentní, když Rooney zdvojnásobil vedení Anglie tři minuty do druhé poloviny. Tentokrát Alli vyhnal Pogbu a hrál míč Raheem Sterlingovi vlevo.Sterling si připnul kříž na vzdálenější post a Rooney, který působil po pravé straně útoku tří mužů, skóroval s důrazným volejem. Anthony Martial, který ve druhém poločase odešel a odešel stadion na berlích, vytvořil nejlepší otevření Francie v chytrých dvoubojích s Pogbou, ale byla to vzácná šance pro tým Didiera Deschampsa a Jack Butland, poločasná náhrada za Joea Harta, popřel hráč Manchester United.

„První polovina byla taková dobrá, jak jsem viděl, že jsme hráli ve Wembley dlouho,“ řekl Hodgson. Stejně si však uvědomil, že to není noc, kdy výsledek záleží na obvyklém. Dalším snímkem byl Laurent Koscielny, který během minutového ticha utíral slzy.Po 57 minutách nastoupil Lassana Diarra jako náhradník, čtyři dny poté, co se dozvěděl, že jeho bratranec byl mezi těmi, kteří byli zabiti v Paříži. Za těchto okolností nebylo překvapením, že se Francie snažila nalézt nějaký skutečný impuls.