Anglie měla štěstí, ale Sportingbet zarážející možnosti je postavily na přední nohu

A ani on, i když proti Walesu, určitě to nechal. Wayne Rooney, Jamie Vardy, Daniel Sturridge, Dele Alli a dokonce i Marcus Rashford byli všichni na hřišti, když Anglie spravovala své první turnajové vítězství po dobu čtyř let, a pokud to bylo možné jen proto, že Harry Kane, Raheem Sterling a Adam Lallana už udělali cestu , čímž se osm hráčů do stejné hry dostalo nějakého výkonu pro manažera, který je často označován za konzervativní. Hodgson by si měl užít to, co Sportingbet dokáže. Velmi málo Anglických manažerů bylo někdy popsáno jako hazardní hráči, méně se stále oslavovalo jako úspěšní, ale zatím se nám ještě Riverboat Roy příliš nepotěší.Začátek Anglie hrála Wales, lepší tým než Rusko, ale nicméně turnaje, které strávily poslední půlhodinu hrající na remízu, aniž by si všimli, že jejich soupeřova poločaska se zmenšila o něco víc než Eric Dier a to trvalo až do zastavení aby se dostali do nosu. Anglie se dosud ve Francii setkala s dvěma středními stranami, a přestože by měl být dostatečný čtyřúrovňový návrat, který by zajistil pokrok, mělo by být uznáno, že většina angličtiny fotbal byl příliš mírný. Hodgson by tvrdil, že Anglie hrála dobře proti Rusku, což udělalo až do určité míry.Jeden bod byl však vše, co vzali ze setkání a vezmou-li si všechny tři země, evidentně se jim podařilo hrát lépe o čtyři dny později. Protože Angličan Eric Dier byl mým mužem v Sportingbet utkání ve vítězství nad Walesem | Barney Ronay Přečtěte si více

Příběhy tvrdých štěstí se v turnajovém fotbalu příliš nepočítají, protože Anglie by už měla vědět. Spousta hodů Hodgsona za to, že hodil kostky v poločasu proti Walesu, ale opravdu, co ještě bylo ještě k dispozici? Slovensko a Wales oba vyhrály pod pásy a nyní Anglie vybojovala k volnému kopu ve výši 35 metrů.Sterling prakticky nést znamení na zádech prosit, aby byl vyloučen z jeho utrpení, a po 45 minutách Kane již prokázal, co první zápas proti Rusku navrhl, že on ztratil většinu jiskru, která zapálila minulej sezóny Premier League.

Tak dobře, že jste se dostali na konec, nebo abyste byli přesněji přesně uprostřed bodu ve skupině, ale pro Anglii pokračovat ve houpajícím se houpání Hodgson si nyní musí vybrat startovní sestavu zůstat na přední noze. Jeden by si mohl představit, že Vardy a Sturridge udělali natolik, aby si udrželi své místo, a Rashford by byl ideální náhradou nárazu, ačkoli krása Sportingbet pozice Anglie je, že i bez Kana a Sterlingu je možná jakákoliv permutace prvních tří a stále by to dalo místo Rooney a Alli.Všechno, co lze v této fázi říci, je, že se Anglie vylepšuje, což není nikdy špatná věc v polovině turnaje, i když je to také pravda pro spoustu potenciálních protivníků.

Počáteční pochybnosti o neštandardním skupinová fáze kvůli rozšířenému formátu se zdálo, že se podařilo uvědomit si sílu fotbalu v Evropě, což je ohroženo pouze tím, že organizované násilí na stadionech i mimo něj otevírá své svaly a zdá se, že je také v nejvyšší formě. Nevyskytly se žádné hrozné neshody, žádné snadné vyřazení pro větší týmy, pokud si nepřejete počítat s tím, že Španělsko rozbíjejí Turecko nebo Belgie a konečně klikají proti Irsku. Menší, méně zkušené národy se dobře a v některých případech hrdinky dobře soustředily.Islandská remíza s Portugalskem zůstává prvotřídním vrcholem, doplněným o bezstarostné komentáře Cristiana Ronalda, zatímco vítězství Severního Irska proti Ukrajině bylo epické a Albánie tlačila celou cestu.

Na základě testu zametání – známého kdo pracuje ve velké kanceláři počítá, že vždycky můžete říct, kdo hrál dobře tím, že počet lidí přijíždí následujícího rána a ptá se, kdo je kreslil – Itálie byla nejpozoruhodnějšími otvíráky.Schweinsteiger právě vydržel v Manchesteru nešťastnou sezónu – dokonce se zdálo, že Louis van Gaal se nakonec vzdal – a Joachim Löw ho přinesl jenom na zpevnění středisek v posledních několika minutách, aby ochránil vedení jednoho gólu. Místo toho dostal šanci s Německem v turnaji a šel do pole, aby získal ostré prvotřídní povrchové úpravy, a to téměř přesně takovou šanci, kterou Sterlingová promrnila proti Walesu. S jedním vázaným šampionem si Flop United vybral sezónu a obnovil svou reputaci mezi německými hráči. Anglický fotbalista roku nebyl proti Rusku kopnutý a musel čekat další 45 minuty pro svůj turnaj proti Walesu.