Adil Rashid ignoruje „odborníky“ křesla, aby dali Anglii důvěru

Existuje však problém. Na sérii nyní chybí souvislost s rozhodnutím Super Series. To se týká správců a cvičí mysli vysílatelů a korespondentů, kteří chtějí zdůraznit, jak důležitá nedělní ODI zůstává. Ve skutečnosti pro staré tréninky, kteří skutečně sedí ve stáncích, to na tom nezáleží. Chtějí trochu slunce (bohužel není zaručeno) a zábavný den na kriketu.Jos Buttlerovo řešení pro špičku v Anglii ODI selhání: být agresivnější Přečtěte si více Anglie je zábavná a nepředvídatelná. Mohou být 82 za šest a téměř dosáhnou svého cíle 287 v Nottinghamu. O dva dny později dokončí hru s více než 15 přemístěními, aby ušetřila 256 za nic.Tam je něco optimistického.

To se týká zejména výkonů Adil Rashid. V prvních dvou hrách má Rashid značnou rezervu jako nejúspornější hráč na obou stranách. Ve svých 20 přenocích získal jen 70 runů a vybral dvě důležité branky u Edgbastonu. Stává se jedním z nejspolehlivějších bowlerů Eoina Morgana, což představuje významný pokrok. Není to úplně dolů Shane Warne. Ale je zajímavé, jak je Warne přitahován k Rashidovi a nadcházející jeho pokrok. Plachý Yorkshireman sotva pravděpodobně pronásleduje největší světovou zápěstí, která se otáčí kolem polní zátoky a hledá nějaké nugety. Spojení nožiček je jedním z nejmenších v kriketu, ale je úzce spojen.Jak vysvětlil Rashid po zápase v Edgbastonu, měl před prvním zápasem v Nottinghamu rozhovor s Warneem.

„Měli jsme obecnou řeč o nohách,“ řekl Rashid. „Dal mi tipy a věci. Byl to do něj ještě víc. Bylo dobré, že ho vidím a je dobré, aby mi dal pár tipů. Pomozte. „

Rashid se trochu rozšířil. „Jednalo se o základy. Udržujte to jednoduché. Bowling po stejném míči, míč po míči a nechání přirozené variace převzít – z ruky a hřiště. „Chris Woakes:“ Myslím, že Ben Stokes a já můžeme oba hrát v Anglii tým ‚Přečtěte si více

Coming od někoho z Warneovy postavy tohle je výborná věc. Warne byl báječný propagandista vlastního bowlingu, rozprával se o všech svých variacích a vynalézal pár cestujících (pamatujte si „zooter“?).To všechno bylo součástí kouzla. Ve skutečnosti by mohl být docela konzervativní bowler; rozhodně si uvědomil, že je ctnost, že je parsimonious, frustrující jeho soupeři tím, že popírá jim nějaké snadné běhy. Příliš často tam je nadbytek křesla mluvit o spin bowling, vyžadovat více variací v tempu, letu a způsoby dodávka. Přemýšlejte o tom, že všichni trpaslíci o Monty Panesar potřebují zpomalit a dát míč více vzduchu, nebo jak Moeen Ali má okouzlit svou doosrou. Velcí sponzoři mají velmi dobrou akciovou kouli, kterou opakovaně opakují a neposkvrňují.A samozřejmě, že mají několik variant, ale ne tolik, kolik by se dalo předstírat oponentům.

Zdá se, že Rashid to chápe a Warneovo potvrzení je opravdu „užitečné“. >

Existují další hráči Anglie, kteří se těší této sérii. Ani Liam Plunkett ani Jason Roy nevytvářejí mnoho stromů, když hrají na úrovni kraje letos v létě. Přesto, když se sešli s anglickou košilkou, prosperovali. Obě vynikaly ve dvou disciplínách, Plunkett s pálkou a míčem, Roy s netopýrem a na poli. Je těžké si představit něco jiného než Anglie pochodovat k vítězství v této řadě ODI s dalšími třemi hrami hrají, zvláště když dva nejnebezpečnější bratři ze Srí Lanky, Angelo Mathews a Dinesh Chandimal, zuřivě zaklínali v různých etapách u Edgbastonu.Takže očekávejte, že Anglie zvítězí s jednou výhradou: zdá se, že tzv. Odborníci – nebo dokonce bookmakery – nejsou vždy správní ve svých předpovědích.